Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Září 2015

The time has come...

16. září 2015 v 18:30 | Jetbrouk

No, s tim FNAF Blogem to nevyšlo :D

Zdravim vás lidičky internetu!
Mě už málo kdo zná, ale já jsem JETBROUK! Na blogu jsem začal před 6ti lety! Celkem dlouhá doba :D Po celou tu dobu jsem na blog dával opravdu opravdu špatné články, polovina mé staré tvorby byla jenom plná lží, kradenného obsahu A KUREVSKY ŠPATNÝ GRAMATIKY! Ta gramatika je jen o trošku lepší než minule, ale furt píšu jak vypatlaná wopyca. Také jsem si hodněkrát změnil svou přezdívku, vzhled blogu a všechny tyhle blbosti kolem toho... Někde ze začátku jsem vymyslel takovou hru s názvem Sranda Masakr, ano zní to divně a taky to zvláštní bylo :D

A proč sem píšu tento krátký příběh? Protože každý příběh má svůj konec a toto je ten konec, tečka za tímto dlouholetým příběhem plný lží, krádeže obsahu,(A ted aspon něco pozitivního :D) ale hlavně dětských vzpomínek na úžasné lidi, které jsem průběhem tohoto dobrodužství na blogu prožil. Díky všem, kteří mi pomohli, díky všem blogerům, že jsem měl tu možnost být s vámi, díky za to, že jste mě mezi vás přijali. Díky vám za to nejlepší detství jaké jsem si vůbec mohl představit :)

Děkuji hlavně těmto lidem!:
Connor Uzumaki
radagabi
Strovian
Gelu
Foxmer
Dragonlife
Ritok
Tiger-Nex
Ritok
Hero TOA
Toa Tahu
BriariosA hlavně to největší poděkování patří AntrozoviT6! Tomu největšímu frajerovi co jsem na blogu kdy potkal! (Dlouholetej kámoš se nezapomene :) )

Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapoměl, moje pamět mi už neslouží moc dobře :D :DPro ty co si chtějí třeba zahrát nebo tak :D Tak si mě přidejte na steam! Hledejte pod jménem: Jetbrouk