Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Říjen 2014

WoW Deník-2

30. října 2014 v 20:03 | Jetbug |  Hry

Ehh, jasně říkal jsem, že s wowkem končim :D Ale pan Antroz ma přinutil -_- No a když už to hraju tak můžu vydat další WoW deník, ano nejmenuje se wow momentky, protože sakra!Vždyť to zní divně?! :D

Takže jsem Goblin Hunter LVL 50 (Starší fotka(Mount není můj,jen sem neveděl co dát jako první :D))
Není nic lepšího,než trávit Halloween v Brillu :)
Tak možná něco jo :D
Já,moje roboveverka a nějakej dotěr :D
Ted trochu aktualnejsi fotka,můj malej pet Armagedon :D
Chtěl sem si jí chytit,bohužel to nešlo :D
Naše Dungeon parta :)Tak a to je vše :) Doufam, že vám moje wow dobrodrůůžo líbí.Další bude až nafotim nějaké aktuálnější :)


Minulost-První kousky

27. října 2014 v 21:16 | Jetbug |  Důležité

Ahoj toto bude několikatičlánlová série,bude se jednat o mojí minulost blogera.Dnes jsem se zamyslel nad svojí minulostí o tom jak jsem dostal svoje první bionicle.

Byl rok 2007 a já dostal k vánocům svoje první 2 bionicli,přesněji Toa Jaller MAHRI a Ehlek BARRAKI,byl jsem hrozně nadšený,další měsíc,tedy v lednu jsem dostal dalšího Mahri,přesněji Matora,nehrál jsem si s ničim jiným,no vlastně ještě sem miloval auta.... .Za tu dobu už vyšli Bionicle PHANTOKA a já si naprosto zamiloval Pohatua,nemůžu už ani spočítat kolikrát sem se jsem v té době naprosil,jestli by mě nekoupili Pohatua a prévě o pár týdnů poté BOOM!Prosení,otravování se vyplatilo,cestou jsem se nedíval ani na cestu,furt jsem si tu krabici prohlížel a rachtal s ní (V tu dobu byly pytlíčky moc mainstream).Netrvalo dlouho a znovu jsem začal prosit a o jeho matorana,tedy o Photoka,ten nestál tak moc,takže sem ho měl poměrně rychle.dále jsem se zaměřil na tu temější stranu a začal jsem otravovat o Antroze(Ne toho blogera :D)To mi bohužel nevyšlo.Vánoce 2008:Byli štědré,dostal sem Vampraha.Možná se zdá,že sem byl rozmazlenej,ale tak to není,já byl jen otravnej :)


V dalšim článku budu psát o osvpjich začátcích s youtube a pomalých začátcích blogu.


Nový bionicle POSTAVY!!!

9. října 2014 v 20:03 | Jetbug |  Bionicle

Woooooow konečně je to tu!Už známe hlavní protagonisty nové bionicle série!!!!Mě opravdu líbí,četl sem komenty pod tím,tak se to lidem moc nelíbí,opakovalo se tam furt,že to sou Heero factory v bionicle verzy.No každej má svůj názor,můj je teda opravdu pozitivní,ale staré bionicle to nikdy nepřekoná :)

Click HERE