Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Červen 2014

Plug.Dj party každý den od 18:00!!

17. června 2014 v 17:46 | Jetbug |  Info

Dnes to sice nebude až od zítřka.Každý den v 18:00 jděte na muj plug.dj :) Najděte ho v pravo v menu :)
Doporučené typy hudby:
Dubstep
Electro swing
DnB

(Přísně zakázán Český a Slovenský RAP)

Wow momentky-1.Díl+EXTRA

15. června 2014 v 19:55 | Jetbug |  Hry

V této nové serii budu dávata ty nejvtipnější,nejdivnější,no prostě nejlepší věci co se mi povedlo ve wowku vyfotit.Některé sou staré,ale to pro 1díl vadit nebude.

-První a nejstarší fotka je z dob kdy sem ještě začínal (Pandarien-Monk).Na této fotce de vlastně o to,že sem plnil úkol ve kterém sem měl pozbírat nějaké železné věci a měl jsem je donýst na jeden stojan,no a to je právě to co vidíte na fotce.O co vlastně de?Ten stojan se nějak bugnul a začal mě pronásledovat :D

-Meditace

-A znova

-Foceno včéra-lvl 32.Ma zabít jednoho zmrda v podzemí,de po mě moc ghoulů tak se je pokusim setřást,no ven vedla jen 1 cesta,jen já si neuvědomil že jich tam je víc...(domyslete si jak to dopadlo) :D


-Ted nebudou fotky ode mě ale dám sem pár obrázků kam se budu chtít vydat:

No toto sem již našel,právě dnes :D :D.Pozorně se podívejte na ten stan,co je na něm divného?

Další je tento týpek,v budoucnu se ho budu pokoušet najít,nebo aspon co po něm zbilo protože sem někde slyšel že po burning crusade byl naprosto zabit a zbyli po něm jen kousky šrotu.

-Sem už cestu vím,také sem se tam vydal ale je to teda daleko :D Takže v blízké době udělám z tohoto místa víc fotek.Více řeknu až tam dojdu sám.


Update-0.1:Vzhled.plug.dj

14. června 2014 v 10:53 | Jetbug |  Projekt Evolve

Je to sice jen den ale co,hlavní je,že je tu první info o updatech na tomto blogu.
No jako prvním bych začal vzhledem který prodělal nejvíce změn.
Vzhled by se už nemusel měnit,teda dokud nějakou tou dobou neomrzí.
Nový vzhled přidává:
-Carbonový styl
-Zlepšený vzhled rubrik a také nové umístění
-Celkové budou hlavní barvy blogu Limetková zelená,černá,šedá.
-Dalším,né zas tak důležitým vzhledovým updatem jsou komentáře.Nový komentář je orámován limetkově zelenou a staré jsou orámovány červeně.

Dalším updatem je ten že sem založil vlastní plug.dj roomku,bude se tam moct pouštět hudba jakéhokoliv druhu,teda kromě totálních shitů.Dále se tam budou pouštět filmy!

Tohle by bylo pro 1 update vše,doufám,že vám aspon něco z novinek líbí.Zatím čus!


Špatné dobré zprávy

13. června 2014 v 22:56 | Jetbug |  Info

Chtěl bych začít stavět a dávat sem různé výrobky z lega,bohužel nemám dostatek součástek a ještě mi už 14 a bylo by divné kdybych si s tím hrál :D.Takže sem našel suprové řešení:LDD=Lego Digital Designer.V příštích dobách se tedy můžete těšit na nějaké ty výtvory.


Projekt Evolve

13. června 2014 v 18:20 | Jetbug

Můj dlouhodobý plán (2 dny :D :D) nebo-li Projekt Evolve znamená vlastně vývoj mého blogu po částech.Snad velká část vás hraje hry a znáte když hru vydají v alpha verzi,no já se prostě rozhodl postupně vyvijet svůj blog.Proč mě to napadlo?Jednoduše když všechny funkce a desingny udělám najednou tak mě to po pár dnech přestane bavit a to právě že nechci.Prostě se v příštích dnech můžete těšit na informace o updatech blogu.A nezapomente si utřít boty!U dalšího článku džuzzzz!


Návrat na scénu

12. června 2014 v 14:52 | Jetbug |  Info

Ehmmm,pro někoho to bude otravné,ale poslední dobou nemam co dělat,tak sem se rozhodl se vrátit.Vlastně proč sem tu od února neudělal nic?Jednoduše návštěvnost tohoto blogu rapidně klesla.Uvažoval sem na novým blogem,sle to sem si rozmyslel.Proč sem chtěl založit nový blog?odpověd je jednoduchá,četl někdo mojé staré články?(Viz rok 2009-2011)Ale jo chápu byl sem ještě malej žalud,a moje gramatycgé zhobnozdy [gramatické schopnosti].To je vše.TEČKA!