Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Březen 2011

Need For Speed Most Wanted

22. března 2011 v 21:11 | Kakashi Sencei

ted hraju na pc hru NFSMW (Need For Speed Most Wanted)Je to závodní hra že prostě musíte jezdit závody a vyhrávat.Je tam jeden typ hry který se menuje Cariéra.A nejhorší ze všech závodníků jsou Balclisti je jich 15 tu je video:(ne moje):


Já nevim

18. března 2011 v 14:16 | Kakashi Sencei

Já nevim co sem dávat mám ted práci na natáčení těch her pak ty sranda masakry já to vůbec nestíhám páč tu furt prší a nejde tu internet a ke všemu mi tu nikdo nechodí tak nevim jwtli to mám dělat nebo ještě hůř SKONČIT.


Naruto:Sakon

15. března 2011 v 20:41 | Kyuubi Naruto Démon

Sakon měl úžasnou sílu a rychlost (Orichimaru ho pokládal za nejlepšího ze Zvučné čtyřky). Všichni viděli, co mu to trci ze zad. Byl to jeho starší bratr Ukon. Sakon a Ukon mají své kekei genkai.

. Ukon spí v Sakonově těle, ale mohou si to i vyměnit. Když ale spí Sakon v Ukonově těle, tak jsou slabší. Oba dva spolu mohou aktivovat druhý stupeň Prokleté pečetě. Prokletá pečeť jim způsobí mnohem ryhlejší hojení ran a zvýší obranu. Orochimarova zmínka byla, že Sakon je lepší než Ukon. Zvučná čtyřka používala na zabití svých nepřátel silné techniky. (spoiler) Sakon s Ukonem bojovali proti Kibovi a Akamarovi a téměř je porazili. Po chvíli, když Kiba a Akamaru utekli před Sakonem a Ukonem, se Kiba setkal s Kankurem. Kankurou pak Sakona a Ukona v klidu porazil úkrutnou smrtí.


-Games- nová složka

13. března 2011 v 18:22 | Kyuubi Naruto Démon

Je tu nová Rubrika a budu do ní dávat nějáký hry z netu tady je první video doufam že bude líbit :D -

A ta hra se menuje Runner :D

Tak to bude trvat dýl

12. března 2011 v 15:46 | Kyuubi Naruto Démon |  Info

Takže ty Sranda masakry budou trvat dýl protože se vůbec k počítači dostat nemůžu a ještě jedno info o sranda masakru KNesmíte mít stejnou postavu čus du hrát Ninja saga


Bude to trvat....

8. března 2011 v 14:22 | Kyuubi Naruto Démon

Bude trvat neš udělam list novích bojovníků do Sranda Masakru:Battle of GOLDEN WARIOR


Co Chcete víc??

1. března 2011 v 18:47 | Witch Doctor

CO BY JSTE CTĚLI VÍC??


Co chcete více??