Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Únor 2010

To jsem já

27. února 2010 v 10:05 | $DOLARIZMO$ THONK |  Ostatní

Jsem jak magor:


www.blokklub.blog.cz

27. února 2010 v 9:10 | $DOLARIZMO$ THONK

Tak jsem zjistil že kdybych tu klubovnu udělal tady tak by jste tam lezli ty nepřihlášený.Rači jsem si udělal novej blog jmenuje se blokklub.novej blok najdete zde


nejlepší bloger na světě

27. února 2010 v 8:45 | $DOLARIZMO$ THONK

Tak asi nejlepší bloger na světě je uniclaft.Proč je nejlepší bloger na světě?Prože 1.Pomohl mi z návštěvností.2.Jsem jeho nej kámoš.3.Chodí nejčastěji na tento blog.Dám ti za to diplom ale ještě na něm pracuju.Možná dnes nebo zítra tady ten diplom bude.PC herna

26. února 2010 v 8:42 | $DOLARIZMO$ THONK |  Hry

Můj kámoš dnes pořádá párty s názvem PC herna.Zachvíli pudu takže zatim tady bude poroučet uniclaft.Když někdo tě nebude poslouchat tak dostane na pomenutí.


Charaktery:SKRALL

26. února 2010 v 7:56 | $DOLARIZMO$ THONK
Skrall

Skrallové, kteří byli sice poraženi, avšak nezničeni, jsou připraveni seslat pomstu na Mata Nui, glatorianské válečníky i vesničany Agori, jež Glatoriané chrání. Tito bývalí vládci své vlastní vesnice jménem Roxtus se nyní toulají pouští a vyhledávají oběti. Skrallové jsou arogantní, krutí, brutální, ničeho se nebojí a je jim všechno jedno. Jsou to neskutečně schopní bojovníci, ať už se zbraněmi či bez nich. Své nedostatky v technice vynahrazují velkou silou.

SÍLA: 11

HBITOST: 11

TVRDOST: 14

MYŠLENI: 9


Charaktery:TAKANUVA

26. února 2010 v 7:54 | $DOLARIZMO$ THONK
Takanuva

Dříve než se Takanuva tajně vydal na ostrov Mata Nui, jmenoval se Takua a byl Matoranem světla na Karda Nui. Byl prvním kronikářem, sledoval jednotlivé bojovníky Toa a zaznamenával jejich dobrodružství. Podařilo se mu zažít i pár vlastních dobrodružství, dokud nenašel speciální masku kanohi: Masku světla. Během pátrání po pravém nositeli Masky světla musel Takanuva se svým přítelem Jallerem, kapitánem strážců Ta-Koro a později mocným bojovníkem Toa, bojovat s Rahkshi a čelit dalším nebezpečím. Nakonec si Takua uvědomil, že tím pravým nositelem masky je on sám, takže si ji nasadil a stal se z něj Takanuva, Toa světla. Od té doby poskytoval společně s ostatními bojovníky Toa ochranu matoranským dělníkům a společně bojoval se zlým Makutou. Nyní na planetě Bara Magna pomáhá Takanuva Tahuovi a Greshovi získat zpět všechny díly zlatého brnění. Narazí tento úžasný Toa světla na sobě rovného soupeře nebo dovede ostatní bojovníky Toa k vítězství na Bara Magna?

SÍLA: 12

HBITOST: 12

TVRDOST: 13

MYŠLENI: 11


Klub(přihláška)(pravidla)

26. února 2010 v 7:47 | $DOLARIZMO$ THONK

napadnul mě udělat klub

Pravidla klubu jsou:

1.Do klubu můžou jen ty kteří se tady přihlásili

2.Jestli v klubu bude někdo nepřihlášený(prostě se nepřihlásil na tomto článku.

3.Jestli se najde kluk a bude nadávat tak ho ignoruite já mu dám zato ban.

4.Přihlášení končí aš 1.května takže budete mít dost času.

5.6adné hádky mezi sebou.

Přihlašovací údaje:

Přezdívka

e-MAIL(uniclaft nemusí páč jeho e-mail mám v adresáři)

Oblíbené číslo.


Stahovák: Technokuře

26. února 2010 v 7:35

Technokuře

Stahovák: Zakázané Polo

26. února 2010 v 7:35

Zakázané Polo

Komety a hvězdy(animace né mé)

25. února 2010 v 19:27 | $DOLARIZMO$ THONK